| irina4219 a întrebat:

Eu vreau să devin antrenoare de streetdance, mă ajută cu ceva o diplomă care să ateste că știu engleză? (mă refer la Cambridge, care se dă la sfârșitul clasei a 11-a).

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

"mă ajută cu ceva o diplomă care să ateste că știu engleză?"
Decat daca vrei sa antrenezi straini.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are nici o legatura o diploma care atesta cunostintele de limba engleza cu dansul, asa ca nu te ajuta deloc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde ai vrea sa devii antrenoare, aici sau in America?

| Balalau95 a răspuns:

Cum in Romania nu prea am auzit de street-dance, presupun ca evident ca ajuta daca vrei sa pleci intr-o tara unde se practica si se vorbeste engleza