| Skiddycarp63901 a întrebat:

Va salut, deoarece am o întrebare. Deci am 17 și in vara aceasta as vrea sa merg la mare, dar pe cât mai puțin, dacă se poate. Ma gândeam dacă nu se poate face voluntariat undeva, având măcar cazarea inclusa. Mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca-i voluntariat, atunci este probelma ta unde stai si-ti platesti chiria.
Se gaseste de munca, la serele de flori si-n agricultura, ori la curatatul plajelor de hartii si gunoaie, ca voluntar ma refer.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai gândește-te, câți bani valorează voluntariatul tău și cât cazarea.

| Vântulalb a răspuns:

Ca voluntar muncesti toata ziua. Nu ai timp nici de plaja, nici de petreceri.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Există uneori, chiar și pentru mai multe zile, dar condițiile oferite diferă foarte mult. Ai grijă în ce te bagi, nici nu-ți poți imagina câte se-ntâmplă...