| 47Codename a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Adică la un moment dat (când vrea el) toate aplicațiile și datele de pe cardul de memorie (card SD) nu mai merg deschise sau citite, ca soluție momentan am găsit că dacă scot bateria își revine, dar a devenit enervant și mă gândeam că poate știe cineva ce are. Răspunsul rămâne la latitudinea dumneavoastră. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

In primul rand nu poti muta aplicatii pe card ci doar datele aplicatiei. din ce spui tu cardul e ok dar problema o are telefonul. incearca sa stergi tot de pe card si telefon sau macar sa resetezi telefonul din fabrica si daca problema persista incearca la un centru specializat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Resoftarea telefonului.

| darrio2007 a răspuns:

Aplicatiile nu sunt pe card.

| gelu1970 a răspuns:

Schimba card
Poți da si un reset. In acest caz scoate cardul sd si sim din telefon.