| Bettt:) a întrebat:

1)Cum ma pot imbraca daca :
- am picioare subtiri
- sunt inalta
- sanii micuti.
2)Ce tunsori mi s-ar potrivi daca am fata ovala? Sau cum m-as putea coafa daca am parul pana putin mai jos de umeri?
3) Cum m-as putea machia daca am ochii caprui si mari?

2 răspunsuri:
| dyana_8491 a răspuns:

Draga bettt, daca ai sanii micuti poarta un sutien cu o masura mai marewinking si bluze albe cu blugi pentru ca daca apelezi la colanti picioarele tale vor parea si mai subtiri.

daca ai fata ovala esti norocoasa poti purta orice fel de tunsoare sau coafurawinking obteaza pentru ce-ti place cel m multwinkingsi ce este pe trend( am vazut acum ca se poarta tunsoarea bobbig grin)
ochii caprui pot fii macheati cu orice culoare pentru ca se creaza un contrast intre ei si orice alta culoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) PANTOFII cu toc negri, colanti luciosi(preferabil de piele) negri, sutien care iti ridica sanii
2)sas fii vopsita in negru si par drept tunsa in scari sau o tunsoare la care in spate esti tunsa scurt si in fata ai varfuri lungi(cauta pe net si vezi)
3) da-ti cu fard mov stralucitor si rimel maxcara legi flex...as sugera un ruj roz bombon... happy