| anonim_4396 a întrebat:

113As dori si eu o parere despre poezia de mai jos daca se poate si sa fiti punctuali si sa imi ziceti ce e bun si ce e rau in versurile mele pentru ca nu am un talent deosebit si nu-s eminescu dea ceea va rog sa fiti sinceri si sa nu uitati ca scriu din suflet va multumesc

9 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Este buna preocuparea de a scrie poezii, pentru ca asa inveti sa-ti exprimi sentimentele. Noi suntem curiosi "cum arata"poezia ta, pentru ca, tu nu ai postat-o in continuarea intrebarii tale.
Copiaz-o si trimite-ne-o si noua pentru a vedea cat de talentata esti.
Nu dispera daca de la inceput nu reusesti pentru ca, este destul de greu sa exprimi ceva, mai ales in versuri si ca acel ceva sa aiba si un continut, dar trebuie sa exersezi mai mult si atunci sigur ca vei reusi.
Fiecare dintre noi avem incercari literare si unele ne reusesc altele nu prea, insa asa cum zici si tu, noi nu suntem Eminescu si drept urmare, nu se astepata lumea de la noi sa fim geniali.
Eu iti doresc succes in continuare si multa sanatate.

mariana
| mariana a răspuns:

Daca ai pus o intrebare si noi ne-am staduit sa-ti raspundem, ar fi fost cazul ca si tu sa fi urmarit ce ti s-a raspuns si sa postezi poezia pe care ai scris-o, in completare la raspunsul tau. Ori daca nu stii cum se face acest lucru, intreaba pe cineva cum poti sa postezi poezia, dar concretizeaza problema, pentru ca chiar am vrea sa-ti spunem parerea noastra despre poezia compusa de tine. Ce zici, ne satisfaci aceasta curiozitate?

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sa stii ca nu suntem Eminescu nici unul din noi. Oricum acum se "poarta" versul alb. Daca postezi si versurile ar fi mai usor pentru mine happy sa le comentez.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Care poezie? big grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Totusi... unde e poezia?

| buburuzAndreea a răspuns:

laughing e foarte frumoasa!
nu numai ca nu are rima, dar nu are nimic!
vrem sa vedem poezia!

| andreea89 a răspuns:

Ca nu esti eminescu, te intelegem, nici nu trebuie sa fi! dar sa scrii corect este esential.sa inteleg ca ne dai intalnire, unde ne vei si citi poezia de ne ceri sa fim punctuali?

| lick a răspuns:

Aaa...pai si unde e poezia?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Genialalove struck
laughing