| ralucaralu a întrebat:

A 8-a: cat aveti media de admitere la liceu? La mate si romana cat ati luat?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

La romana am luat 9, 50, la matematica ma astept la 7.Media de admitere cred ca imi iese 8, 50.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mie imi iese 8, 91 media enerala.La romana am luat 9, 40 si la mate 9, 10

| Ea12345 a răspuns:

La romana am luat 10 si la matematica 9.75.Media finala imi iese 9. 91.tongue

| Frozen a răspuns:

O intrebare cretina...hai sa ne dam mari...

| Kaname a răspuns:

La romana am luat 9. 15 la mate nu le-a adus sad media pentru admitere a mea cred ca o sa fie 8. 90 cam asa happy

| gangstarap a răspuns:

La rom 4 la mate 4 media de admitere 8

| efimash a răspuns:

Mate 9 si romina 9 sunt printre primii

| Tara a răspuns:

Romana: 10
Matematica: 8. 5batting eyelashes
Media de admitere(tocmai am facut-o): 9. 4

| Tara a răspuns:

Romana: 10
Matematica: 8. 5hee hee
Media de admitere: 9. 4