| Aicilef a întrebat:

Cei de la a 8-a. ce note ati luat la mate? V-ati calculat media de admitere la liceu?

Răspuns Câştigător
| Ea_7898 a răspuns:

Hey.Noi nu stim inca notele.straight face
Tu cat ai luat?smug
Nu stiu cum se face media de admitere la liceulaughing

pS:mi s-a parut mai greu decat la romana:&

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu a afisat rezultatele, ma astept la 7.Media de admitere imi iese 8, 50 cam asa big grin.

| Aicilef explică:

Eu am luat 9, 90 sh media de admitere mi-a iesit cam 9, 50happy

| ELD a răspuns:

Noua inca nu nu le-a adus...nuhappy, vom vedea la sfarsit atuncitongue... tie ti-au adus rezultatele?

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Daca au aparut rezulatatele pe internet vrei sa imi dai si mie un link de unde le pot vedea plsbig grin

succes in continuare:*

stiu si eu prin ce trecetibig grin, eu am scapat usor anul trecutbig grin

| durexcugauri a răspuns:

A fost` ft usoara teza oh go on 9. 70 am luat :X

| durexcugauri a răspuns:

A fost ft usoara teza oh go on 9. 70 am luat` :X