| Mihaiybs a întrebat:

eu la evaluarea națională am luat la romana 6, 20 iar la mate 3, 45 iar media mea generală este 8.01 mi-am calculat media de admitere la liceu și am obținut 5, 48 înseamnă că întru la liceu sau nu?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Da, intri la liceu. Chiar si mediile de genul 4-5 intra. Nu o sa intri la orice liceu, dar vei intra la unul mai slab. Vei avea tu de ales intre 2-6 iulie cand completezi lista cu licee, acolo vei vedea si media de intrare la respectivele licee si pe ce profile.
See youwinking

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da,vei intra la un liceu.

| sierra1 a răspuns:

Păstrază-ți funda (ție), o meriți pentru nota de la mate. Undeva intri și tu: că o fi liceu sau altceva, aia e altă poveste

| Mihaiybs explică (pentru sierra1):

Sincer mai bine tăceai

| sierra1 a răspuns (pentru Mihaiybs):

Ai dat funda anapoda! e foarte POSIBIL să nu intri la liceu (cu mizeria ta de medie) ci la școală profesională.
Să vezi cum e să dai cu ciocanul și pila pe table ruginite. Succes de pe acum!

| Mihaiybs explică (pentru sierra1):

Ms apreciez, debia aștept

| ywar a răspuns:

Ce bine inveti pustiule! Da-i inainte. S-au eliberat niste posturi pe la KFC. Da si tu un seveu pe acolo. Vezi cu casa. Banii rulllz!

| Mihaiybs explică (pentru ywar):

Ha ha mor de ras, eu am pus o întrebare ori răspunzi ori nu

| Mihaiybs explică (pentru ywar):

O sa dau stau fara grija

| Mihaiybs explică:

Ofer funda