| LoOvE a întrebat:

A castigat sau nu, Cristina Neagu titilul de cea mai buna jucatoare a lumii?

Ca eu nu inteleg!

Răspuns Câştigător
| Flyn a răspuns:

In 2005 si 2006 a fost desemnata cea mai valoroasa handbalista a Europenelor de junioare, respectiv a Mondialelor de tineret.Cristina Neagu este, în viziunea Federaţiei Internaţionale de Handbal, cea mai bună tânără jucătoare din lume. deci, presupun ca l-a castigat...si trebuie sa ne mandrim cu o astfel de jucatoarewinkingbravo ei! ea, Lucian Bute, Mutu, Ion Oncescu si multi altii au facut tara noastra cunoscuta in toata Europa