| ioana3432B a întrebat:

A citit cineva Shadowhunters, cărțile? Eu am văzut doar filmul cu Lily Collins și sunt foarte, foarte, foarte curioasă. Jace și Claire sunt frați? O scurta descriere pls.

1 răspuns:
| TheLifeIsGood a răspuns:

Clary are darul Vederii… un dar pe care ceilalti oameni nu-l au. Ea vede vampiri, varcolaci, zane, demoni si alte creaturi care populeaza Lumea din Umbra. Cand mama ei este atacata de un demon, Clary ajunge sa-i cunoasca pe vanatorii de umbre, razboinici a caror misiune este sa-i apere pe oameni de demoni si sa-i controleze pe vampiri si varcolaci....etc etc. Banuies ca stii depre ce e vorba. Jace si Clary NU sunt frati, stai linistita! laughing Valentine este doar tatal lui Clary,