| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva acest site? Ce părere aveți?
https://www.dream-studio.ro › conversatii-online

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Site-ul te atrage cu promisiuni de genu':
"De ce sa alegi Dream Studio?
- Pentru ca iti vei putea cumpara prima ta masina in numai 1-2 luni!
- Pentru ca iti vei putea cumpara propriul tau apartament in cel mult 1 an de zile!
- Pentru ca iti vom schimba viata, iar grijile tale vor lua sfarsit!"

Daca chiar ii crezi, ai o problema.

| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Din câte am văzut, nici măcar nu există o secțiune pentru introdus cardul, nu că ași vrea să plătesc pentru asta. Îmi este greu de crezut că angajatele câștigă atât. Foarte greu... Am încercat să fac niște calcule, dar adevărul este că nu știu câți oameni folosesc site-ul, deci proiecțile mele sunt inutile în lipsa acestei informații.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca esti proprietarul.