| GeorgianaDiaconu a întrebat:

A folosit cineva Cardul Avantaj de la eMAG? Am inteles ca eMAG iti ofera un card cu o anumita suma de bani pentru a iti cumpara ceva iar dupa ii returnezi. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o modalitate de a atrage românii spre cumpărăturile cu cardul. Cu toate acestea, vorbim de un card de credit, ce implică anumite costuri (sau dacă au 0% dobândă tot există dezavantaje pentru utilizator).
Cea mai sigură cale de a comanda cu cardul este cel de debit, sigur și fără riscuri.
Dar și așa, recomand mai degrabă să plătești în momentul livrării produsului, există multe persoane care au plătit produsul înainte și îl primesc după câteva zile (săptămâni?).