| KoWalSky a întrebat:

A fost cineva pe muntele Rarau vara asta si a putut urca cu masina pana sus? [fundita]

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Da si depide prin ce parte o iei daca mergi dispre dorna mergi fara ppb dar daca o iei dinsrrpe satul chilia si masina este de intaltime mare o sa fie o pb cam pe la jumatate ca iese o stanca din munte:d

| KoWalSky explică:

Nu prin chilia, din spre Pojorata vreau sa urc.

| RoooneyThePuf a răspuns:

A fost sora mea in primavarabig grin...pe la sf. Din cate stiu...nu se poate urca(aia era pe atunci)

| nicko a răspuns:

Deci pe o parte se fAcea soseA. si am mers prin alta parte.si ce drum era.de a inceput si sa ploua si de-acum se rupea drumul.si f abrupt.nu-ti recomand...