| AndreeaPrunoiu a întrebat:

A fost salvata automat in telefon o poza primita pe Facebook, dar nu stiu de la cine ca nu imi apare. Este posibil sa trimiti poze anonime pe Facebook Messenger?

4 răspunsuri:
| Surugiu_Denis_1998 a răspuns:

Salut! Logic ca nu stii de la cine...la facebook in telefon ai o setare care iti salveaza automat pozele, daca tu debifezi setarea atunci vei downloada ce poze preferi tu..nu ce poze iti trimit prietenii.

| AndreeaPrunoiu explică (pentru Surugiu_Denis_1998):

Buna! ideea e ca nu mi-a trimis-o nimeni, nu stiu de unde s-a salvat

| AndreeaPrunoiu explică (pentru Surugiu_Denis_1998):

Buna, ideea e ca nu mi-a trimis-o nimeni, a fost savata automat, dar nu imi arata cine mi-a trimis-o

| Surugiu_Denis_1998 a răspuns (pentru AndreeaPrunoiu):

Poate virusi...sau nu stiu...dar nu are rost sa faci atata caz pentru o poza.