| KristinnaKr a întrebat:

Hei happy am un Samsung galaxy s. stau pe facebook si dau sa salvez poze imi arata ca se descarca, dar apoi apare ca nu poate fi salvata ..inainte functiona...este posibil sa se fi desetat ceva? funda pentru raspunsul ce ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Blackscarred a răspuns:

Nu cred! Si eu am tot S 3... thinking incearca sa salvezi pozele in alt folder!winkingnu cel de facebook!

| KristinnaKr explică (pentru Blackscarred):

Nu se salveaza in "facebook " se salveaza intr-un fisier "download"... Sa incerc totusi sa le salvez altundev. Multumesc :*