| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

A imi fac o papusa voodu sau cum se scrie si pun poza cuiva pe fata la papusa respectiva si dupa incep sa intep cu acu papusa persoana aceea simte? ca vreau sa ma razbun pentru suferinta pe care mia oferioto

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Poi asa se spune! O prietena mi-a povestit despre un coleg de ai ei care avea unn frate si acel frate a murit din cauza ca a gasit o papusa voodu din asta la usa a luat-o in casa nu stiu cate zile si a murit! zice ca aceea papusa a primit-o de la sotia lui!

2 răspunsuri:
| mesmer1408 a răspuns:

O sa simt fix nimica chestia voo doo e complicata, ai nevoie sa stii incantatii si multe alte ingrediente, ai nevoie de par al persoanei respective si niste inclinatii nu tocmai ortodoxe