| anonim_4396 a întrebat:

A inceput sa-mi placa o fata, dar se intelege bine cu baietii in general dar cred ca cel mai mult cu mine, mi-a zis ca stiu cum sa fac o fata sa se simta mai bine unele lucruri nu le discuta nici cu prietena ei cea mai buna care le discuta cu mine eu nu stiu ce sa cred ca ma place sau nu?

1 răspuns:
| D3IuTzA14 a răspuns:

Probabil Ca da.big grin Dar Poate te considera doar un bun Amic Si nu e Bine sa Strici o Prietenie pentru O relatiehappy Intreab`o in felul asta: Tu ma consideri un bun amic? S`au as avea sanse.happy Fi direct Nu ocolibig grinbig grin Bafta!kiss