| Alexutzu_8327 a întrebat:

Am o prietena si imi place foarte mult de ea, dar ei nu cred ca ii place de mine si nu stiu cum sa o fac sa ma placa va rog mult ajutati-ma crying love struck

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Buna pai eu ti'as spune sa o intr daca si ea te place dar nu doar un pic ci un pic mult vb cu ea dete pe langa ea dar ai grija sa nu observe.bafta

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Discuta cu ea o vreme poate ajungi la ceva

| carnat a răspuns:

Parerea mea e sa fi mai mereu pe langa ea, dar fi tu natural, nu incerca sa impresionezi caci vei da gresi.fi atent cu ea, de ocazii mai speciale, sau daca asa simti tu cumpara-i o floare si o ciocolata, sau ceva mai mult, depinde si de "ocazie" acum, dar fi natural, discuta cu ea, invit-o la un suc(dar nu ii spune ce intentii ai decat daca stii ca nu va reactiona urat) si la o plimbare.fi ca iubitul ei, atent, grijuliu, poarta-te natural si o sa vina ea la tinewinking succes