| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva dieta dukan? Cat ati slabit si in cat timp? Daca nu e buna, va rog dati-mi orice alta dieta. Vreau sa slabesc in 75 de zile 10 kg crying sau macar 6kg. Nu imi pasa de fapt atat de mult cat arata cantarul, vreau sa arat bine si trebuie sa slabesc in zona coapselor mai ales si chiar si la gambe, brate, burta, peste tot. Ce exercitii imi puteti recomanda si cat?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Da, e buna (am tinut ceva asemanator)
Nu te juca, tine-o ca la carte
Fireste ca vei slabi peste tot
Activitate ti-am zis la cealalta intrebare

1 răspuns:
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Http://produselifecare.eu/......fe-impulse eu am inlocuit 2 mese pe zi cu acest shake si am slabit peste 10 kg(fara sa fac sport).aa si eu am avut varianta cu capsuni