| urbanghost a întrebat:

A innebunit toata lumea sau mi se pare mie?

http://www.libertatea.ro/......48700.html

Răspuns Câştigător
| eliade a răspuns:

Nu mai e mult si toti ciudatii astia ne vor considera nebuni pe noi, cei care credem ca suntem, acum, normali.Mai e putin, mai e un pic, cum a scris Mircea Dinescu si a cantat Cristi Minculescu...

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu e nimic grav happyTi se pare tiewinking

| lolly_3072 a răspuns:

Lumea se schimba de la o zi la alta.

| Encore a răspuns:

De ce a inebunit?
Nu vad legatura :-\

| dyav0litza a răspuns:

Doamne fereste ai dreptate chiar a inebunit de tot nu stiu unde o sa ajunga lumea asta...Mai intai ii pedepsea cu moartea pe homosexuali, apoi cu inchisoarea, iar acum este legal...Mai este un pic si devine obligatoriu

| hashe86 a răspuns:

Si cu ce te afecteaza pe tine asta?!

| urbanghost explică:

Pai au ajuns sa faca Mister GAY Romania, nu ti se pare nimic iesit din comun?raised eyebrows

| Diav0la a răspuns:

Stai asa ca nu inteleg... ce treaba avem noi de cine cu cine face si in ce gauri?!? Exista libertate de exprimare verbala, sexuala, religioasa ...Treaba lor ce fac si cum fac!

| kuka a răspuns:

Si care e problema?

| dudu_4306 a răspuns:

Pe mine ca barbat nu ma deranjeaza, de fapt e chiar in avantaj. Raman mai multe femei libere, avem de unde alege...laughing

| cutache a răspuns:

Datorita timpurilor tulburi si cei mai puternici au fost afectati psihic, cred ca da, si eu am aceiasi impresie mereu, din pacate nu este afectata doar Romania!

| bibiank a răspuns:

Poi da...km asa e da fiecare cu rotitele lui si lor poate li se pare naspa cand ii vad p astia heterolaughing

| stefytm a răspuns:

Pai na trebuie si in Romania asa ceva..............sa se distreze si ei saracii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ti se pare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea penal rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca a innebunit multa lume, dar in cazul asta, nu stiu ce sa zic. Poate ca ei, prin faptul ca se afiseaza asa, incearca sa lupte impotriva discriminarii(asta pentru ca sunt discriminati). Eu nu stiu de ce se intampla asta, pentru ca si ei sunt oameni ca si noi(cu drepturi), si, in plus, daca femeile usoare si donjuanii nu sunt respinsi de societate(desi gresesc), nu ar trebui sa fie respinsi nici homosexualii si lesbienele.Acestia au problema de care nu sunt vinovati:niste mutatii genetice pe care numai o minune dumnezeiasca le poate vindeca. Ce-ar fi ca in loc sa-i respingem si sa ne batem joc de ei, sa-i acceptam ca pe niste semeni ai nostri, sa ne rugam pentru ei, si sa-I multumim neincetat lui Dumnezeu ca nu avem noi aceste probleme(caci nimeni nu e scutit de necazuri)? Haideti sa ne ne alungam prejudecatile sa sa-i acceptam, caci un om din asta poate fi mai bun si mai destept decat unul care se considera normal.Haideti sa incercam sa ne imaginam ca avem noi aceasta problema, si cum ne-am simti noi daca ceilalti ne-ar resinge, si ne-ar trata urat! Ce ziceti, incercam?

| madalina88 a răspuns:

Dep[i]nde la ce anume rte referi]?