| andrei1121 a întrebat:

A o intrebare si ofer funda de unde pot cumpara un spray paralizant (Cu piper) si daca el expira ca asta nu stiu funda

Răspuns Câştigător
| coxty a răspuns:

Da poti cumpara costa cam in jur de 200 lei si in general expira cam in 3 ani.De cumarat se cumpara de pe net sau la magazinele de autoaparare.Dar ai grija are efect foarte puternic iti lacrimeaza ochi puternic si simti ca nu mai poti respira

1 răspuns:
| webbusiness23 a răspuns:

Poti sa iti iei spray de aici: http://www.magazinoutdoor.ro/140-spray-paralizant
Au si la 50 ml si la 100 ml, de care preferi.
Spray-urile cu piper (paralizante) expira de obicei in 3-5 ani de la data fabricarii, deci nu-ti face griji.