| Adr1aNNN7 a întrebat:

Spray paralizant = spray cu piper? Care sunt efectele fiecaruia?

Răspuns Câştigător
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, Spary paralizant = spray cu piper daca te dai cu el la ochi, sau in jurul capului plangi si nu iti mai poti deshide ochi de mancarime, ustura, plangi non stop am 3 ore, este considerata arma lasilor...

| DimLight a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Nu stiu daca e considerata arma lasilor sau nu dar sincer am vazut doar cocalari folosindu-l si nu in scopuri de autoaparare...iar cei pe care ii stiu si detin asa ceva nu prea l-au folosit decat mai degraba ipotriva cainilor.

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru DimLight):

Pai e considerata arma lasilor, fiindca m-a dat unu pe mine cu el laughing

| andrei213 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

O-i fi meritat-o de te-a dat cu "parfum"cine stie ce i-ai facut lui sau lu' gagicasa sau ce i-ai zislaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Arma lasilor? A, deci daca sunt atacat si folosesc spray paralizant inseamna ca sunt las? Si daca folosescun cutit inseamna ca sunt curajos?rolling on the floor