| anonim_4396 a întrebat:

A plecat mama in Anglia alaltaieri si am ramas complet singura, parintii mei sunt divortati tata e un alcoolist. Ma simt groaznic, in casa nu imi gasesc locul imi vine sa plang non stop, prieteni nu am de iubit m-am despartit, imi vine sa mor.Pentru cei care au parinti plecati, la fel de greu v-a fost si voua?

2 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Hey salut, imi pare rau de ce ti s-a intamplat dar incearca sa uiti de probleme adic asculta muzica fa-ti prieteni ecc... nu e nevoie sa fii trista si sa plangi sau daca nu marge nimica atuncia spune-i lu maicata ca vrei sa te duci la ia;-)

| georgyana19 a răspuns:

Gaseste-ti ceva de lucru, o activitate ca sa iti ocupi mintea sau ziua cu ceva, sau sa faci chestii care iti plac, poti iesi cu o prietena de-a ta in parc cu rolele, sa citesti reviste, sa rezolvi integrale, rebusuri, sau exercitii etc