| ionutzzz7878 a întrebat:

A reusit cineva sa scape de gelozie?
sunt f gelos, extrem, posesiv.
asta si ca iubita mea e f frumoasa si cand e singura toti se baga in seama cu ea, iar cand e cu mine se uita multi dupa ea. si din masini intorc capul ei, si cand ma vad ca ma uit la ei gata. cica isi vad de drum sad
o sa plec la facultate, ea ramane aici in orasul natal, nu stiu ce o sa fac
eu ma suparam si cand o claxoneaza etc, doar ea n-are nicio vina
nu mi-a dat motive niciodata
dar nu stiu sad
Nu cred ca exista LEAC pentru geloziesad
of
suntem impreuna de 1 an jumate

1 răspuns:
| IuliScar a răspuns:

Eu zic, ca atata timp cat ea "nu ridica coada", nu ai de ce sa fi gelos... Ar trebui sa fi mandru de tine ca ai o prietena frumoasa si sa nu bagi in seama toti invidiosii.