| just4u_5141 a întrebat:

A-si dori sa-mi fac un pirce in nas dar nu stiu exact cum se face? Cu pistolul sau cu un ac? Cat timp trebuie sa port un cercel medical sau de titan inainte sa-l pot schimba? Trebuie sa folosesc diferite creme pentru a nu se infecta?
Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, pai se face cu branula. nu este foarte dureros. poti sa porti piercing de argint si nu se infecteaza oricum la saloane de tattos si piercings preturile piercingurilor sunt foarte mari si mai bine iti cumperi tu. trebuie sa te dai cu tetraciclina sau b-panten dar oricum ti-se va face o bubita care va fi acolo cam o saptamana dupa care se va vindeca. dupa ce te speli pe fata ai grija cu prosopul pentru ca il poti scoate...bft

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat