| MarieRova a întrebat:

A slabit vreunu dintre voi cu vreo dieta? Daca da, spuneti-mi si mie mai multe amanunte si cum se numeste dieta.
Vreau raspunsuri nu mai de la cei care au tinut o dieta.
Multumesc.

1 răspuns:
| Lovelykat a răspuns:

Uite o dieta sanatoasa si delicioasa:
MIC DEJUN:2 oua fierte, 3 bucatele de branza de vaci sau oi,un pahar cu lapte si cu castraveti si rosii.
PRANZ:piure cu pipt de pui la gratar si cu un suc natural facut in casa(suc de mere,portocale,grefa, lamaie), si cu o salata verde cu ceapa rosii si castraveti
CINA:2 iaurturi degresate, ceareale fitness(goale) si un pahar cu apa plata.Fa zilnic 30 de min' de alergare si bea multe lichide.Mananca intre mese 1 baton de cereale(ii 2-3 lei unul).Bea foarte multe lichide. Poti face un sport de performanta cum ar fi inotul,handball, voley, etc.Si cel mai important nu manca dupa oara 6 seara. sper ca te-am ajutat.pup