| Gucci777 a întrebat:

astazi m-a sunat un nr necunoscut de telefon din Serbia. Ideea e ca nu am raspuns dar mai tarziu cand am vrut sa sun pe cineva, din greseala am apasat pe numarul acela (ala din Serbia). Dar am inchis repede, se va taxa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa Mihailescu_Valeriu53! Individul asta raspunde doar de dragul de a raspunde. Eu l-am blocat ca n-are prea multe cu el. Daca ai apucat de ai inchis pana n-a raspuns, nu te taxeaza. Si pe mine m-au sunat, le-am bagat numerele in black list si apoi l-am sters din 'recente" ca sa nu apas din greseala.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu a raspuns nimeni nu te taxeaza

| LPCTSTR a răspuns:

*Pentru Castronar*
Saracul Castronarul, blocheaza pe toti cei care mai glumesc si/sau nu sunt de partea lui.
Halal mentalitate mai Castronare, esti genial.
Parc-ai fi copil de 6 ani care se supara si pleaca.
Si acum, saracutii blocati de catre dansul, dispera ca nu pot vorbi cu Dumnezeul acestui site...
Ma scarbesti omule, chiar ma scarbesti, puteam purta discutii pe n teme dar tu m-ai blocat spunandu-mi ca nu sunt destul de inteligent sau ceva... trist, acum stau noaptea si ma gandesc de fiecare data daca acest Castronar ma va debloca.
Pana la o posibila deblocare, ii urez salurati Castronarului si sper sa lase aceasta mentalitate de copil.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Si eu l-am blocat pe Castronar, pentru impertinenta lui; chiar de el afirma ca el m-a blocat. laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

SIGUR-SIGUR SE TAXEAZA, la un tarif nesimtit de mare!

| Gucci777 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da dar am inchis repede

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Gucci777):

Si la 1-2 secunde tot un minut iti taxeaza. firmele de telefonie sunt complice tacit in aceasta hotie

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Folosind roamingul vei fi taxat datorita utilizarii releelor din exteriorul tarii; iar Serbia, dupa umila mea parere nici nu-i judet din Romania si nici din UE nu face parte. Poate ca revine si Castronarul cu detalii suplimentare.winking laughing