| Phantasmagoria a întrebat:

Abdomenele ajuta sa dai jos si din talie?

Am facut cam 300 de abdomene ieri si am febra musculara si la picioare. Deci ajuta sa slabesti si la picioare?

Daca fac in jur de 400 de abdomene pe zi, beau multa apa si mult ceai, nu mananc seara, nu mananc grasimi si paine, cam cat pot slabi intr-o luna?big grin

Fundaa!

3 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

1)Da! Abdomenele ajuta si la talie!
2)Nu! La picioare ajuta.Nu stiu de ce ai facut ferba musculara!
3)Pai daca te sti asa cum ai zis eu cred ca poti slabi sa zicem cam de la 4 kg in sus.

Spor!happy

| XAzazelX a răspuns:

Cu abdomenele nu prea slabesti asa ca incearca putin sport:fugitul,mersul cu bicicleta si alte lucruri care necesita mai multa miscare.Iar daca tii si un regim necesar fara grasimi si paine,nici prea multa apa sau ceai(normal), intr-o luna ai putea da jos ceva kilograme de pe tine!
Abdomenele sunt pentru a face abdomenul mai plat si pentru asa zisele 'patratele'. Foarte putin ajuta slabitul, asa ca poti sa le dai deoparte si sa te apuci de futigtongue
Iau Funda?big grin

| DENIS2COOL a răspuns:

Nu leai facut bine de ai facut febra musculara. tineti piciaorele cat mai relaxat.in al dilea rand fa mai multa miscare daca vrei sa slabesti.