| Lzehxo a întrebat:

vreau sa va adresez o intrebare si as vrea sa imi raspundeti sincer. Cat la % va lasati afectati de parerile celor din jur si cat de mult va pasa de ele?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de ceea ce reprezinta persoana respectiva pentru mine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un 10%.
Depinde de la cine vine parerea. Sunt persoane carora le ascult parerile si discutam, eventual invat cate ceva, sunt persoane care se aleg cu un roast din partea mea, daca ma judeca.

| Freya1 a răspuns:

30 40% de obicei ma afecteaza pe moment apoi imi trece

| deeeaqq a răspuns:

30%

| DenisaNicoletaG a răspuns:

100%, pun repede a suflet ce zice lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat la % ma las afectata de parerile celorlalti? Maxim 5-10%.Desi nu cred ca termenul cel mai potrivit e"afectata".Mai degraba, in functie de persoana, reflectez la ce anume mi-a zis.Cat de mult imi pasa de ele? La fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

101% imi pasa. De curand mi s-a spus ca sunt urat cu spume ( pe TPU ) si culmea, tipa si-a dat seama ca sunt asa si nici nu ma vazuse. Iti dai tu seama al 12 simt ce il are ea? Valeu. Cu astea spuse, de atunci tot ma tai. Cu tot ce prind, lame ( de barbierit sau orbit, tot ce prind ), cutite, scobitori etc. Deja nu mai am unde sa fac asta, Cred ca o sa incep sa ies si pe strada sa tai lumea. M-a nenorocit parerea ei. NU mai dorm de atunci. sad

| Victor453 a răspuns:

70%