| Alien a întrebat:

Acesta e mesajul pe care l-am primit pe E-mail tradus de Google:

"COCA COLA COMPANY
PROMOVARE = / a premiului
DEPT COCA COLA "AVENUE
Stamford Bridge LONDRA.
COCA-COLA oficial al companiei PREMIUL NOTIFICARE
Suntem fericiţi = pentru a vă informa rezultatul tocmai sa încheiat
anuale finale atrage = a avut loc pe (02 decembrie 2010) de către Coca-Cola
în colaborare cu British American Tobacco În toată lumea
De promovare. Email-ul tau a fost printre cei 20 de câştigători norocoşi care a câştigat şapte
Sute de mii de dolari, fiecare} {700, 000.00 pe `COCA COLA COMPANY PROMOTION Cu toate acestea, rezultatele au fost eliberaţi pe data de = (jaunry data de 31 2011) şi adresa dvs. de email a fost anexat la numărul biletului (7PWYZ20 = 9) şi numărul de vot (BT 38193058/68). Dumneavoastră numarul castigator: DCA 6540089 GI = I.booklet intră în nostru Nigeria Reprezentanţii birou.

Atrage online a fost realizat de o selecţie aleatorie de emailuri
adrese dintr-o listă exclusivă de adrese de e-mail 27065 de persoane fizice sau juridice ales de către un sistem automatizat avansat
căutare calculator aleatoare de la internet. Cu toate acestea, nu au fost bilete
vândute, dar toate adresele de e-mail au fost atribuite diferite bilet
numere şi reprensantation şi a vieţii private. Procesul de selecţie a fost
efectuate prin selecţie aleatoare în maşină nostru computerizat de selecţie e-mail (TOPAZ) dintr-o bază de date de adrese de e-mail peste 723, 900 trase de pe toate continentele lumii. Acest lucru este aprobat de către Loteria Gaming British Board şi, de asemenea, licenţiat de către Asociaţia Internaţională de reglementare Gaming (IAGR) Aceasta loterie este al 3-lea de acest gen si ne-am propus să sensibilizeze publicul. În alte a pretinde dvs. şapte sute de mii de dolari, 700, 000.00} {câştigarea premiului, care a fost depus la o bancă desemnată. Cu toate acestea, va trebui să completaţi formularul de mai jos = şi prin e-mail-l la agentul dvs. care va contacta banca dvs. de plată în cazul în care o verificare de 700, 000.00} {şapte sute ne $ a fost deja depus în favoarea ta.

PRENUME :
LAST NAME
AGE
SEX :
ADRESA :
EMAIL :
TELEFON
OCUPAŢIA :
Premiul câştigat :
Numărul biletului
BULETINELOR NUMĂRUL :
CASTIGATOARE NU
STAREA CIVILĂ
COMPANY :
ŢARA

Vă rugăm să vă sunt sfaturi pentru a completa formularul si trimite-l imediat la e-mailul nostru birou Nigeria reprezentanţii de mai jos.
.
care va dvs. de contact plata inconjuction lume bank.the banca locala cu banca expres Londra.

CONTACT DUMNEAVOASTRĂ FIDUCIARE & AGENT VĂMUIRE pentru a pretinde dvs. premiu

e-mail. dr. owenbrown @ yahoo.co.uk
Tel; +2348916586355/+2347061246919

agentul fiduciar va contacta banca plătitoare

Sunteţi de a păstra toate informaţiile lotory departe de publicul larg
mai ales biletul Numărul,, numărul de vot şi numărul de câştigătoare.
(Acest lucru este important ca un caz de cereri duble nu vor fi
distra). NOTĂ: Personalul de Coca-Cola şi British American
Tobacco Company nu este de a lua parte la această loterie.
Accept consistent mea felicitări încă o dată!
Cu stimă,
(Online Coordonator / jocuri de noroc)
barrister John Henry

Este vrajeala sau tocmai am castigat?
Eu stiu ca nu am participat la niciun concurs!

1 răspuns:
| private09love a răspuns:

Buna!

Daca nu ai participat la nici un concurs nu completa nimic! E vrajeala te pune sa iti dai datele din buletin stai linistita si nu completa nimic sa mai patesti ceva.