| crissucrissucrissu a întrebat:

Acum 2 luni m-am vopsit bruneta sunt satena parul natural as vrea sa stiu in cat timp pot ajunge la blond auriu? ajung din prima la salon? mentionez ca nu vreau sa ma fac acasa

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai ai ceva de munca laughing Probabil va trebui sa mergi sa te vopsesti de vreo 3-4 ori ca sa iasa culoarea pe care o doresti.Mama mea era inainte saten inchis, apoi s-a decis sa isi vopseasca parul altfel.Acum are parul rosu foarte aprins, si se vede superb la soare, si varfurile negre.Super combinatie, imi place mult.Dar s-a vopsit de trei ori ca sa ajunga la acel rosu aprins.Tu daca il vrei blond auriu, o sa fie si mai greu.
Dar priveste partea buna: Dupa prima vopsire o sa ai parul blond mai spre negru laughing
SucceS!

| DeeaV a răspuns:

S-ar putea sa ai nevoie de cateva sedinte de decolorare pentru un rezultat uniform, acum depinde si de cat de incapatanat e parul taulaughing