| Iulika1607 a întrebat:

Acum ceva timp am fost bruneta. imi crescuse parul si m-am decis sa il decolorez, ma saturasem de brunet. L-am decolorat de 3 ori, de 2 ori singura acasa si odata la salon. Am reusit sa ajung la culoarea blond insa nu era uniform niciodata, parul meu natural crescand la radacini si prinzandu-se altfel vopseaua pe el. Dupa m-am facut un aramiu- ciocolatiu, tocmai pentru a-l uniformiza si de curand m-am vopsit la salon acel roscat aprins. A iesit perfect. Insa la prima spalare partea decolorata a parului a iesit de un rosu pal mai mult spre roz. Practic a iesit toata vopseaua din el si tocmai pentru ca este decolorat. Parul meu natural de la radacini a ramas la fel, neatins cum eram cand m-am vopsit, si doar partea pe care am decolorato de 3 ori a iesit un fel de roz. Nu stiu ce sa ma mai fac. Nu mi se mai prinde nici o culoare din cauza asta. Singura solutie este sa tai partea decolorata insa este foarte mult. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi daca ati fost intr-o situatie asemanatoare. Multu

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Te intorci la salon --- doar un hair stylist are solutia problemei!