| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamani, mi-a murit bunicul si imi doresc foarte mult sa il visez( am 12 ani si mama spune ca nu il visez pentru ca sunt mica si nu vrea sa ma sperie) bine, fie pana a fi inmormantat si sa ii spun mamei ca imi era frica sa il visez, imi era frica dar acum nu si vreau sa il visez! Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Mama ta are probleme mintale în caz că vorbea serios și tu ești naivă. Și totuși care e întrebarea?

| deutza_2137 a răspuns:

Si eu am vrut sa visez pe cineva drag odata si m-am rugat la Dumnezeu si a mers! dar sa stii ca nu merge de fiecare data.Dar bine.cand te rogi sa spui rugaciunea Tatal Nostru in fiecare seara si dupa aceea sa ii spui lui Dumnezeu ce iti doresti! La mine a mers! Dar sa stii ca nu merge de fiecare data! Sper ca o sa il visezi si sper ca o sa iti fie de folos sfaturile mele! Succes!:*

| Magduttza a răspuns:

Deutza, am incercat... pe parcursul a acestor 2 saptamani, dar nu a mers