| 123098lolol a întrebat:

Acum 2 zile m-am certat cu 2 amice pe motivul ca nu prea stau cu colegii de la mine din clasa, dar eu stau. Nu sa-i tin de mana la fiecare pas. Eu am venit in acea cls din sem 2 si ma intelegeam foarte bine cu ele. Ieri m-am combinat cu un baiat pe care una dintre ele il placea dar ea ese combinat cu un baiat de la a6a... Azi la ora de desen cea mai buna amica a mea s-a mutat pe rand cu ele si i-a zis sa nu mai vb cu mine fiindca sunt o tradatoare, au reusit sa intoarca impotriva mea jumtatate de cls. In ultima pauza o colega de cls de-a iubitului meu a venit si mi-a zis "A zis Fabian ca se desparte de tine". A picat cerul pe mine cand am auzit. Trebuia sa mergem in oras, eu, bff-ul meu cu care m-am impacat, un vecin care invata in clasa alaturata si Fabian. Cand ne-am intalnit in fata scolii avea o fata gen "imi pare rau". Am refuzat sa mai merg. Acum amica mea mi-a zis ca nu a mai fost Fabian in oras fiindca s-a dus acasa la Doroftei ( cel care e a5a, toti de care am zis sunt a 5a). Acum una din fetele cu care m-am certat mi-a zis pe mess "Ce s-a intamplat te-aoi desp. de Fabian si acum esti distrusa?" Nu i-am rasp. Apoi " Toata lumea stie ca ai fost cu el la panarama ca sa-l ranesti si sa nu ma mai placa pe mine". Ea a inventat totul ca sa intoarca pe toti impotriva mea. Ce sa fac acum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
0 răspunsuri: