| ElnMurg2007 a întrebat:

Acum 3 zile a fost ziua mea de naștere si totodată m-am imbatat pentru prima data. Nu imi propusesem asta dar s-a întâmplat. Desi capul nu m-a durut de la bautura am băgat de seama ca am ceva. Adica nu pot fi atenta la persoanele cu care vorbesc, cand vorbesc la telefon fac la fel...nu ma pot concentra..si am început sa ma intreb daca chiar tot ce se întâmplă în jurul meu este adevărat sau e imaginatia mea. Poate ca am nevoie de un somn odihnitor mai ales ca eu adorm destul de tarziu noaptea...si imi fac griji de senzațiile astea. Imi va trece sau a ti mai avut ceva de genu?

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ai baut mult? Nu te mai gandi la asta, vezi-ti de vieta ignorand ziua aceea (cel putin pana iti revi). Nu ai nimic.

| ElnMurg2007 explică (pentru aXy99):

Cam vreo doua pahare si ceva. M am ametit repede ptc nu sunt obișnuita cu bautura multa. Mi e teama ca nu mi trece..joi fac o saptamana si tot asa sunt. Au fost momente cand ma simteam mai bine dar acum ma tot intreaba si mama de ce nu i răspund daca o aud. Parca aud totul cu întârziere si nu pot fi atenta la nimic.

| DanielaMV a răspuns:

In primul rand nu te gandi doar la asta...si relaxeazate-dormi macar 3 nopti mai mult undeva 8-9ore.

| ElnMurg2007 explică (pentru DanielaMV):

Acum sunt la mare si ma relaxez dar tot dorm puțin. Voi încerca acasa. Nu am cum sa nu ma gandesc ptc si mama a bagat de seama ca sunt aeriana. Azi cand ma întreba ce am ma gândeam daca chiar asta zice sau e doar in capul meu. Mai mereu mă gândesc la asta. E nasol sa nu ma pot concentra la mai multe lucruri de o data sau sa nu pot fi atenta.