| mariaa15 a întrebat:

Acum 6 zile m-am despartit de prietenul meu el a pus punct relatiei pe motiv ca nu ne potrivim(el are 14 ani si eu am 18 ani).

Am fost impreuna 4 luni, el era singurul care ma intelegea, ma sustinea, era langa mine mereu iar acum m-a lasat singurasad

Inca nu ma pot impaca cu ideea ca numai suntem impreunasad

Mereu imi aduc aminte de el si de tot ce faceam impreuna cu elsad

Il vad mereu pe strada si el incearca sa ma evite cu toate ca a spus ca vrea sa ramanem amicistraight face

Cum as putea sa il uit avand in vedere ca il vad zi de zi(el sta fata in fata cu blocul meu)?

Ce pot face ca sa trec peste aceasta durere?sigh

Credeti ca ar fi bine sa mai vorbesc cu el de impacare? eu as vrea sa ma impac cu el dar el numai vreasad

Voi ce ma sfatuiti sa fac?sad
Sunt terminata, numai imi arde de nimicsad

4 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Scumpa mea, iti inteleg durerea. Eu zic sa incerci sa mai vorbesti cu el inca odata despre impacare, poate vei reusi sa schimbi situatia si sa fiti iarasi impreuna. Eu, iti urez mult succes si indiferent de ce se va intampla vreau sa-mi promiti ca o sa fi fericita si fara el. Mult norochappy

| ChristinneVonD a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cauti un alt iubit, stiu ca iti este greu, dar gandeste-te ca odata si odata tot o sa va despartiti si o sa fie mult mai greu. Noroc straight face

| Tanea154 a răspuns:

Pai poate ca e firesc ca nu doreste sa va impacati pentru ca el este mai mic decit tine cu 4 ani...Cred ca ar trebui sa incerci sa va impacati daca esti obsedata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar ca nu va potriviti de loc. el e prea mic, ii trebuie o minte mai apropiata de a lui.