| mariaa15 a întrebat:

Acum 5 zile m-am despartit de prietenul meusadel a pus punct relatiei pe motiv ca nu ne potrivim(el are 14 ani si eu am 18 ani).
Am fost impreuna 4 lunisad, el era singurul care ma intelegea, ma sustinea, era langa mine mereu iar acum m-a lasat singurasad
Inca nu ma pot impaca cu ideea ca numai suntem impreunasad
Mereu imi aduc aminte de el si de tot ce faceam impreuna cu elsigh

Il vad mereu pe strada si el incearca sa ma evite cu toate ca a spus ca vrea sa ramanem amicisad

Cum as putea sa il uit avand in vedere ca il vad zi de zi(el sta fata in fata cu blocul meu)?sad
Ce pot face ca sa trec peste aceasta durere?straight face
Credeti ca ar fi bine sa mai vorbesc cu el de impacare? eu as vrea sa ma impac cu el dar el numai vreasad
Voi ce ma sfatuiti sa fac?sad

1 răspuns:
| Gina1 a răspuns:

Uita-l... Presupun ca si-a gasit alta de 13 ani straight face. Incearca sa il ignori, asa cum face si el cu tine. Fii vesela ca sa vada ca nu-ti pasa, linguseste-te cu colegii din clasa la tine (baietii smug). Si cand el o sa vada, poate o sa devina gelos... Oricum, bafta :*