| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile la scoala, am dat nas is nas peste un tip f dragut cu 2 ani mai mare ca mine din liceul meu si mai apoi dupa cateva ore am trecut pe langa el pe hol si de la distanta l-am vazut ca se uita la mine sau macar in fata daca nu la mine laughing). Cand a trecut pe langa mine, eu am incercat sa ma uit in ochii lui, dar el s-a uitat in jos si si-a muscat buza. Dupa asta nu l-am mai vazut vreo cateva zile. Stiu ca e imposibil sa ma placa, deci nu imi fac sperante degeaba stati linistiti!laughing Dar ma intreb daca inseamna ceva gestul lui, poate stiti voi. Oricum nu cred ca m-ar baga in seama, sunt si mai mica ca el...
Deci, ce credeti? :d

1 răspuns:
| AngelOfNight a răspuns:

Gestul cu muscatul buzei de obieci inseamna ca acea persoana ar vrea sa te sarute.
Poate te place dar e prea timid ca sa se afiseze (da, si baietii sunt timizi)
Daca il mai vezi pe hol incerca sa il saluti sau chiar sa vorbesti putin cu el ca sa vezi cum reactioneaza happy