| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile la scoala, am dat nas is nas peste un tip f dragut cu 2 ani mai mare ca mine din liceul meu si mai apoi dupa cateva ore am trecut pe langa el pe hol si de la distanta l-am vazut ca se uita la mine sau macar in fata daca nu la mine laughing Cand a trecut pe langa mine, eu am incercat sa ma uit in ochii lui, dar el s-a uitat in jos si si-a muscat buza. Dupa asta nu l-am mai vazut vreo cateva zile. Stiu ca e imposibil sa ma placa, deci nu imi fac sperante degeaba stati linistiti!laughing Dar ma intreb daca inseamna ceva gestul lui, poate stiti voi. Oricum nu cred ca m-ar baga in seama, sunt si mai mica ca el...
Aa si am uitat sa spun ca el pare genul mai smecher si cam prostut laughing)

Deci, ce credeti? :d

1 răspuns:
| tynoidae a răspuns:

Baietii sunt mai timizi de genul lor chiar daca se dau smecheri nu este imposibil sa te placa dar daca iti place si tie de el ai putea sa ii dai de inteles sau sa incerci sa vorbesti cu el