| SweetGirl_9963 a întrebat:

Este un baiat la scoala ff dragut. acum cateva zile, in ultima zi de scoala, a avut ora la etajul la care este clasa mea. toti baietii de la el din clasa ma strigau dupa o porecla stupida pe care tot ei mi-au pus-o, doar el nu ma striga, si se uita la mine. apoi a intrat in clasa la niste colegi deai mei, si a trecut pe langa mine. cand a terminat de vb ca ei, sa asezat pe o banca din fata mea si am inceput sa vorbim si sa glumim. si de cateva ori l-am vazut ca se uita in ochii mei.happy:d. cand la vazut cum se uita la mine, o prietena de-a mea, mi-a spus ca ii plk de mine. dar nu stiu ce sa cred, cateodata ma baga in seama si vorbin, iar cand e cu prietenii lui ma ingnora de multe ori. voi ce credeti? ma place?

Răspuns Câştigător
| loryyysweetgirl a răspuns:

Pai...crd ca te place. dar parerea mea e ca ii e frica sa nu zic ceva prietenii lui dc e sa se comb ca tine( dc depsre asta-i vb)...si asa ca lasa-l pe el sa fac 1 pas ca dc te place intr-adevar n-o sa-i pese d ce crd prietenii lui.succes!winkingwinkingwinkinghee hee

10 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu una zic ca te place 99, 99%
fudita?

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai probabil ca te place, dar prietenii astiasigh Ma rog ca nu pot fi numiti prieteni. Deci eu cred ca te place(bine ca daca nu ti-a dat si alte semne ca te place, ci doar s-a uitat in ochii tai e posibil sa te inseli) dar se teme de ce vor zice colegii si prietenii lui daca e cu tine si se teme de reactia lor. Si eu am avut problema asta cu un baiat. Se uita frumos la mine, imi zicea buna mereu, dar cand era cu colegii lui eram invizibila pentru elbig grin. Adica m-a placut, dar nu am putut fi cu el dijn cauza colegilorsad. In fine, ai putea sa vorbesti cu el(sau sa rogi o colega/prietena) si sa-i spui ca ai vrea sa iesiti undeva(la un suc/la o plimbare). Dar nu-l lua cu chestii gen ca te plac si asa ca o sa-l sperii. La baieti le place lor sa cucereasca o fata, nu ca fata sa se ofere pe tavawinking(tine minte asta)

| Ananas2 a răspuns:

Dap... dar ii e frica sa recunoasca.
am patit si eu asta straight face

| lucian a răspuns:

Da

| Nimeni1996 a răspuns:

Eu zic ca da.intreaba-l:'ba, ma placi sau nu?rolling on the floor'

| SweetGirl_9963 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. toate sunt foarte folositoarebig grin

| SweetGirl_9963 explică:

Ms pentru raspunsuri. apreciez f mult ca vreti sa ma ajutati

| SweetGirl_9963 explică:

Acum nu stiu ce sa mai cred : ma striga si el dupa porecla aia stupida si nu se poarta prea frumos ca mine

| FacebookManiac a răspuns:

Sigur ca te place.Insa este prea timid sa recunoasca acest lucru. Daca te striga pe numele tau, te priveste in ochi glumeste cu tine inseamna ca ii placi.Ca se simte in largul lui in preajma ta, dar si felul in care arati te lumineaza in ochii lui.am citit multe articole despre cum reactioneaza o persoana cand o place pe alta mai ales esti o norocoasa ca te priveste fix in ochi.
Sper ca ti-am fost de ajutor.VG!:*happy
papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur ca te place! Numai ca, cand este cu prietenii nu este la fel, exact nu stiu de ce, numai ca anturajul ii fac pe multi baieti sa fie diferiti.