| Ana_6217 a întrebat:

Acum cateva zile, mi-am tradat cea mai buna prietena, si m-am sarutat cu iubitul ei. A fost cea mai mare porcarie ce am facut. Am vazut ca prietena mea sufera ingrozitor si am vrut sa ma despart de tipu ala. Numai ca mereu cand ma apropii de el nu am puterea sa ii zic. Vreau sa zic ca pana atunci eram considerata o ciudata de toti pana si de prietena mea, nu m-a deranjat, oarecum eram mai retrasa si difera de toti ceilalti. Acum ca l-am cunoscut pe El am vazut ca nu sunt singura ciudata si ca suntem la fel.
Faza tampita e ca prietena mea vrea sa ma despart de el. Dupa cate i-am facut prietenei mele trebuie sa o fac. Dar nu stiu cum! Pff. Complicat. Ajutor?

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, dar acest "el" era iubitul prietenei tale, nu? Si atunci de ce te-a sarutat? Eu zic ca va fraiereste pe amandoua si ca vrea sa va vada doar certate. Spune-i pur si simplu. Fa-ti curaj si va fi cel mai bine pentru tine!

| Candice a răspuns:

E greu. straight face Nu te judec pentru ce ai facut, desi e foarte urat. Cere-ti scuze prietenei tale, cumpara-i ceva, un ursulet nu stiu. Sa se mai inveseleasca. Cat despre baiatul acela, mai bine lasa-l. Decat sa umblati amandoua cu el mai bine niciuna. Si fa-i o promisiune prietenei tale ca nu vei mai avea nimic de vorbit cu el. O sa gasesti pe cineva, sper ca intamplarea asta sa-ti fie invatatura de minte.

| Erik_7239 a răspuns:

Pai cand te mai intalnesti cu timpu ala spune-i situatia in care esti si ca ai hotarat sa va despartiti pentru binele tuturor, daca chiar ti la prietena ta, daca nu ramai cu el tongue
Succes!

| BruneTh a răspuns:

Eu zic sa te intanlesti cu el sh sa ii spui ca il iubesti dar prietenia e mai presus de asta.sh apropo nu trebuie sa iti pese de ce spun altii de tine ca esti ciudata.Eu la scoala am reputatia de fata rea si chiar imi place asta.pentru ca nimeni n-are curaju sa zica ceva urat de mine. Sper ca te'am ajutat.Bye bye.

| biancutssa a răspuns:

Dai un sms.
dau zii pe mes : " relatia noastra nu mai pooate continuua ".
nu vreau sa ma cert cu prietena mea pentru un baiat.
imi pare rauu. poate cu o alta ocaziebig grin.

fuunda?batting eyelashes