| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp pe hallmark s-a dat un film despre o fata care era in primul an de colegiu si trebuia sa stea departe de mama sa la camin. la camin, in camera statea cu o fata care bea mult si fata aia a determinat-o si pe noua eleva sa bea, si asa au devenit prietene bune. pe la jumatatea filmuluilaughing mama fetei a aflat ca bea si ca nu mai invata si o perioada fata s-a lasat, dar prietena ei de la colegiu a indemnat-o iar la bautura, si la sfarsitul filmului prietena ei cea mai buna (colega de camera) a murit la o petrecere, din prea multa bautura. apoi fata s-a cumintit si nu a mai pus NEVER gura pe bauturalaughing.

stiu ca nu ma exprim asa corectlaughing...

cum se numeste filmul?big grin

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Viata ca o petrecere, si mie mi-a placut happy

| Cσσкiє a răspuns:

Va fi marti, pe Hallmark, din nou. Cred ca la 22, am uitat.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

The Party Never Stops: Diary of a Binge Drinker
http://www.youtube.com/watch?v=g8Z4QD0_Eko

| marrr a răspuns:

Cred ca l-am vazut si eu pe ProTV acum vreun anstraight face si eu vreau sa stiu cum se numestelaughing

| anss23 a răspuns:

Si eu am vazut filmul happySe numea Viata ca o petrecere sau Party never stopsbig grin

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Party Never Stops

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar e interesant. Ar trebuii ca unii sa traga o invatatura de aici.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata ca o petrecere