| BiancaGeorgya a întrebat:

Acum daca voi nu credeca adresa de messenger d.cyrus70@ nu este a lui Miley spuneti-mi voi care este intr-adevar daca aia nu este dupa parerea vostra. Eu cred ca este, dar vreau sa vad ce adrese mai dati.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Myley.cyrus
eu pe asta il am, da nu mi-a dat accept!
totusi, nu cred ca e vreunul adevarat!
si chiar daca e, ea nu are timp sa stea pe mess!
pa-pa!love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck

| cristianorudi7 a răspuns:

Bai nebunelooor astea nu ai id asta ar insemna sa fie asaltate... dăăăăăă

| BLURREDLINES a răspuns:

Nu, nu este ea pentru. ca ea are doar Facebook si MySpacewinking. Twitter nu mai are si niciodata nu a avut Messenger, MSN sau alte chestii. Si cred ca ai dat o fundita gresita pentru. ca pup zice ceva foarte fals.

| TeenageGirl a răspuns:

Ai dreptate cristianorudi7, unii copchii n`au ce face cu timpu si vor sa bage pe mess adrese false.
da ma roog