| KydutzaKyda a întrebat:

Acum doua zile m-am certat cu iubitul meu ce ar trebui sa fac ca sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Outofme a răspuns:

E foarte simplu (cel putin de spus) : Ar trebui sa ii spui ca ai realizat ca orice razboi e mai usor in doi sa ca iti este mai greu fara el si ca este gresit ceea ce ati facut amandoi:XSi ca inca mai ti la el.intreba-l si tu daca mai tine la tine intai.si apoi zi-i ce ti-am zis eu mai sus. o sa mearga crede-mawinking:X Nu vreau neaparat fundita, decat daca merit, dar as dori sa treci sa imi raspunzi si mie la o intrebare. deoarece sunt intr-o stare uratasad:X