| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Buna TPU.Am o problema. M-am certat cu iubitul meu.Prietena mea a vb cu el si zicea ca inca ma mai place.Eu il mai plac putin.Motivul pentru care ne-am certat a fost ca el petrecea mai mult tmp cu alte fete(cei drept numai 4 prietene de-ale mele stiau si nu stiu cine ia mai spus el). Ce-ar trebui sa fac ca sa ne impacam?
P.S.Sunt puitn cam rusinoasa >:"

Răspuns Câştigător
| Candy a răspuns:

Sa ii spui ca inca mai simti ceva pentru el
dar daca nu ai curaj spune-i pe mess
sau trimitei un mesaj cu ceva care sa il emotioneze
sau ii spui prietenei tale sa ii zica ca inca iti mai place de el
suna-l si pune-i ca il iubesti
sau sa ii scrii o poezie de dragote si sa eu strecori in geanta

si ar trebui sa ai o discutie cu el
si daca discutia care ai avut-o
cu el
si el a ignorato

paraseste-l
sau ignora si tu ce preferinte are el de la tine

imi dai fundita?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Consider ca daca ai un iubit nu exclude relatia de prietenie in totalitate cu alti colegi (fete sau baieti). Daca el este o persoana mai sociabila si comunica usor e si normal sa vorbeasca cu alte colege. Din ce observ folosesti cuvinte de genul"inca mai ma place" si "il mai plac putin". Va trebui sa aveti o discutie sa va revizuiti sentimentele/

| Candy a răspuns:

Ms pentru funditza