| Tony1 a întrebat:

Acum foarte putin timp mi-am cumparat un gamepad de xbox fara fir.totul merge perfect dar se aprinde decat un beculet verde(cel de la 1) si ar trebui sa se aprinda 4 beculete...de ce nu se aprind?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ar trebui sa se aprinda.decat unul... daca vrei sa se aprinda toate 4 trebuie sa jucati 4 oameni cu controllere diferite... daca joci decat tu DOAR UNUL TREBUIE SA SE APRINDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa se aprinda toate "becele" doar e craciunul

| Tony1 explică:

Pai stii ca in mijloc la gamepad...este butonul ala in forma de x, si in jurul lui sunt 4 beculete care ar fi trebuit sa se aprinda insa mie mi se aprinde decat unul.