| Marius7222 a întrebat:

Am o problema cu telefonul ( ZTE Grand X In), cand il bag l-a incarcat se aprinde un beculet rosu, telefonul incearca sa se aprinda(langa cel rosu apare unul verde), dar imediat vibreaza si se inchide la loc..nu il mai pot aprinde deloc. Dupa un anumit timp iar incearca sa se aprinda si acelasi lucru. Dau funda cui imi spune ce are va rog. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AlinaGhe18 a răspuns:

Asa va trebuie daca va cumparati toate chinezariile infecte, arunca-l si ia-ti un iPhone si dupa aceea nu o sa mai fie nevoie sa postezi pe TPU ca ai nu stiu ce probleme