| Andrei2991 a întrebat:

Am un controller de XBOX 360 legat la un pc. Cand il conectez la telefon se aprind toate 4 beculete dar clipesc cu un delay de 1 sec. La PC se aprinde un singur beculet verde si atat. Este normal, pot sa rezolv asta. As dori sa se aprinda toate becurile. Multmesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bodnarescu_Elena_1972 a răspuns:

Nu trebuie sa fie toate aprinse am eu control de xbox360 si cand il conectez la monitor mi se aprind toate dar pentru cateva secunde ca sa se aprinda controlerul