| AnnaS123asd a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un iphone replica. sincer, pot spune ca am fost 70% multumita de el. nu mi-am luat ieftin si prost, mi-am luat unul mai scump, ii mergea si touch`u bine nu am avut probleme cu el dar mi s-a spart. de fapt display`u:
| cred : el e spart dar nu ecranul. si nu merge touch`u.
Cei de la GSM mi-au zis ca nu il pot face ca nu au piese.
Eu inca am garantia la el big grin credeti ca pot sa fac ceva cu el?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Da poti. dar trebuie sa ai dovada ca il ai de la ei big grin big grin

7 răspunsuri:
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Da daca ai garantie du-te de unde l-ai luat si ti-l repara big grin big grin

| AnnaS123asd explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

L-am luat din alta localitate, pot sa-l trimit inapoi cu garantie? etc si sa mi-l faca si sa mi-l trimita inapoi?

| AnnaS123asd explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

Am! multumesc mult :*

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru AnnaS123asd):

Cu placere... si multumesc mult pentru funda :* :* :*

| AnnaS123asd explică (pentru Bombonyci_Lauriky_1996):

O meriti :*

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns (pentru AnnaS123asd):

Da poti. dar trebuie sa ai dovada ca il ai de la ei big grin big grin

| daniel1990 a răspuns:

Ai reusit sa-l repari?
si eu as vrea sa-mi comand un iphone 5 replica
ce zici se merita?
la fel unul mai scump...
?

| Andreelina68292 a răspuns:

Buna de unde ti.ai luat iphone-ul?