| Gabrriela00 a întrebat:

Acum pe TPU nu vad pozele clare, nu ca nu sunt ele clare, dar asa se vad la mine, cand ele sunt normale. E o problema la calculatorul meu sau asa se vad ele asa, neclare? Spuneti cum va vedeti voi poza ca sa stiu daca e vina mea

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Eu le vad clare. Da un restart, iar daca nici asa nu merge inseamna ca placa video sau driverele video au o problema

2 răspunsuri:
| carmen13 a răspuns:

Daca nu se vad pozele deloc clar poate fi de la driverele video... daca se intampla doar pe acest site nu stiu care ar putea fi problema

| Addina a răspuns:

Cred că ai tu o problemă cu calculatorul. Încearcă să trimiți și un mesaj la Contact, care va fi citit de administratori. Nu am mai întâlnit astfel de problemă cu site-ul.
Părerea mea personală este că ai o problemă cu calculatorul.

Baftă!